Jelly Bear Hair – żelki na włosy: skład, opinie, cena i gdzie kupić?

Jelly Bear Hair – witaminy na włosy w żelkach to produkt, który cieszy się niemałą popularnością. Czy duże zainteresowanie tym suplementem diety idzie w parze z jego rzeczywistą efektywnością? Czy Jelly Bear Hair to produkt warty rekomendacji?

Jelly Bear Hair

Piękne, zdrowe i zadbane włosy to marzenie nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Co ciekawe, Panowie coraz częściej decydują się na  wykorzystanie zabiegów pielęgnacyjnych, domowych metod i suplementów diety.  Na ingerencję w kondycję swoich włosów najczęściej decydują się mężczyźni, który borykają się z nadmierną ich utratą (łysieniem).

Medycyna i paramedycyna oferują wiele rozmaitych rozwiązań – począwszy od kosmetyków, poprzez domowe rozwiązania, a skończywszy na suplementach diety, które przybierają różną formę. Jednym z produktów, który cieszy się wysoką popularnością są żelki na włosy Jelly Bear Hair.

Co to jest Jelly Bear Hair?

co to jest Jelly Bear Hair

Jelly Bear Hair to suplement diety w wyjątkowej formie, tj. pysznych żelek, których stosowanie ma być przyjemnością.

Jelly Bear Hair to zestawienie dwunastu witamin i minerałów, które mają pozytywny wpływ na włosy – ich kondycję oraz poprawny wzrost. Trudno doszukiwać się tutaj jakieś rewolucyjnej formuły – Jelly Bear Hair to bowiem zwyczajny kompleks witamin jakich wiele. Różni się tylko zawartością oraz formą (żelki na włosy).

Nie ulega absolutnie żadnym wątpliwościom fakt, iż jest to rozwiązanie bardzo ciekawe, po które ochoczo sięga wiele kobiet. Czy korzyści płynące ze stosowania Jelly Bear Hair są warte swojej ceny? Czy żelki na włosy są warte rekomendacji? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań, postaramy się udzielić w dalszej części tej publikacji. Przeanalizujemy szczegółowo skład produktu, jego opinie, cenę oraz dostępność.

Skład żelek na włosy

skład żelek na włosy Jelly Bear Hair

Pragniemy zauważyć, że Jelly Bear Hair to nie jedyne witaminy na włosy pod postacią żelek. Na rynku dostępnych jest kilka innych propozycji tego typu. Nie mniej, z reguły – skład jest bardzo podobny.

W przypadku Jelly Bear Hair mamy do czynienia z 12 składnikami odżywczymi. Skład produktu najlepiej obrazuje tabela:

Składnik odżywczyZawartość w dziennej porcjiReferencyjna wartość spożycia (%)
1.Biotyna250 μg500%
2.Witamina E24,00 mg200%
3.Tiamina2,20 mg200%
4.Witamina B62,80 mg200%
5.Niacyna32,00 mg200%
6.Kwas pantetonowy12,00 mg200%
7.Kwas foliowy400,00 μg200%
8.Witamina B125,00 μg200%
9.Cynk5,00 mg50%
10.Witamina A800,00 μg100%
11.Mangan2,00 mg100%
12.Selen55,00 μg100%

Nie da się ukryć, że Jelly Bear Hair dostarcza wszelkie niezbędne witaminy i minerały, które – co kluczowe – mają ogromne znaczenie dla włosów. Nadal jednak należy zdawać sobie sprawę, że jest to tylko i wyłącznie kompleks witaminowo-mineralny.

Natomiast, trzeba przyznać – to zestawienie jest kompletne, tj.  za pomocą tego produktu dostarczamy najważniejsze składniki odżywcze dla włosów. 

Jak działa Jelly Bear Hair?

Jak już wspominaliśmy – po stosowaniu żelek na włosy trudno spodziewać się jakiejkolwiek rewolucji na głowie, aczkolwiek – w dłuższym czasie można oczekiwać sporej poprawy. Natomiast, czy efekty po zastosowaniu Jelly Bear Hair będą lepsze, aniżeli ma to miejsce w przypadku innych (często znacznie tańszych) produktów bazujących na biotynie i innych witaminach oraz minerałach?

Producent zapewnia, że Jelly Bear Hair to:

  • sposób na dogłębne odżywienie każdego włosa
  • formuła na szybki wzrost włosów
  • metoda na zdrowe i lśniące włosy

Nie sposób się z tym nie zgodzić, ale – żeby nie było tak kolorowo – zaznaczamy, że na każdej oficjalnej stronie producenta suplementów diety na włosy – przeczytamy podobne treści.

Czy Jelly Bear Hair to bezpieczne rozwiązanie?

Co do bezpieczeństwa stosowania Jelly Bear Hair nie ma absolutnie żadnych wątpliwości. Wszak, to produkt oparty tylko i wyłącznie na witaminach i minerałach. Nie znajdziemy w nim żadnych ulepszaczy i wypełniaczy, które mogłyby powodować skutki uboczne.

Należy przy tym jednak zaznaczyć, że  Jelly Bear Hair to produkt przeznaczony tylko i wyłącznie dla osób dorosłych. 

Jak stosować Jelly Bear Hair?

Dla uzyskania satysfakcjonujących rezultatów zaleca się przyjmować 2 żelki dziennie. Nie należy przekraczać sugerowanej dawki produktu.

Co ciekawe, wiele opinii sugeruje, że produkt jest na tyle smaczny, że niektórzy traktują go jak zwykłe słodycze. Warto więc mieć świadomość, że zbyt duża dawka poszczególnych witamin i minerałów, może stanowić zagrożenie dla zdrowia organizmu.

Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz matek karmiących.

Opinie o Jelly Bear Hair – co o żelkach na włosy mówią konsumentki?

Jelly Bear Hair to produkt, który cieszy się sporym zainteresowaniem. Unikalna formuła żelek sprawia, że Panie z wielką ochotą, ale i sporymi oczekiwaniami – sięgają po ten produkt.

Opinie na temat żelek z reguły są pozytywne, aczkolwiek – spora grupa Pań zaznacza, że oczekiwania były nieco większe. Wynika to z faktu, iż producent na oficjalnej stronie jest niezwykle przekonywający. Panie oczekują ogromnych zmian w kondycji i wzroście włosa.

Tak naprawdę, Jelly Bear Hair pod względem skuteczności to jedna liga z kompleksami witaminowo-mineralnymi. Wszak, skład w obu przypadkach jest bardzo podobny – kluczowe witaminy i minerały dla włosów.

Gdzie kupić Jelly Bear Hair?

Jelly Bear Hair to produkt, który dostępny jest głównie przez Internet. Bez problemu kupimy go bezpośrednio na stronie producenta (jellybearhair.pl).

Rekomendujemy zakup właśnie w tym miejscu ze względu na:

  • gwarancję oryginalności
  • promocyjne ceny (brak pośredników)
  • szybką i darmową wysyłkę

Nie polecamy zakupy w serwisach aukcyjnych i ogłoszeniowych, gdyż nierzadko w przypadku suplementów diety można napotkać na podróbki. Tym bardziej wtedy, gdy produkt cieszy się sporą popularnością.

Ile kosztują żelki na włosy?

ile kosztują żelki na włosy
Money Plant

Biorąc pod uwagę ceny kompleksów witaminowo-mineralnych (od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych), można powiedzieć, że oferta producenta (169,00 złotych za 1 opakowanie) jest niezbyt atrakcyjna. Natomiast, warto pamiętać, że forma żelek czyni ten produkt wyjątkowo smacznym.

Co więcej, producent oferuje rabaty, tj.:

  • Pakiet „1+1” za 169,00 zł (1 opakowanie gratis)
  • Pakiet „2+1” za 273,00 zł (1 opakowanie gratis + rabat)
  • Pakiet „3+3” za 343,00 zł (3 opakowania gratis + rabat)

Dzięki powyższym, cena za Jelly Bear Hair z całą pewnością będzie nieco bardziej znośna.

Czy warto kupić Jelly Bear Hair?

Nasza ocena suplementu diety na włosy Jelly Bear Hair jest jak najbardziej pozytywna. Ciekawa forma, w połączeniu z dobrymi opiniami sprawia, że trudno krytycznie oceniać ten środek. Należy mieć jednak na uwadze, że jest to tylko i wyłącznie kompleks witamin i minerałów, nic więcej.

Jeśli pragniesz „rewolucji” na swoich włosach musisz znaleźć produkt o bogatszym składzie, w którym znajdziesz substancje aktywne stymulujące wzrost włosów i/lub głębiej odżywiające cebulki włosów.  Z pełnym przekonaniem, rozwiązaniem alternatywnym mogą być tabletki Locerin w których składzie prócz witamin i minerałów znajdziesz:

Skład zdaje się być co prawda ciekawszy, ale forma suplementu nie jest aż tak atrakcyjna (kapsułki do połykania).

Dodaj komentarz